Події

12
листопада
Другий регіональний турнір з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації

Цього року участь в Турнірі прийняли 288 осіб: 16 команд з закладів вищої освіти Харкова, 9 команд коледжів та технікумів, а також 23 команди з загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Харківщини.

10-11 листопада на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» при підтримці Харківського університетського консорціуму відбувся другий етап Другого регіонального турніру з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації у вигляді фінансово-освітньої гри «Життєвий капітал».

Члени команд продемонстрували свої вміння управляти особистими фінансами. В нелегкий бій вступили 10 команд від закладів вищої освіти та 9 команд від коледжів та технікумів.

Щасливий квиток до наступного етапу отримали по 3 команди від кожної категорії, а саме: від ВЗО – Фінансово грамотні (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Акули бізнесу (Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи”), Financial Brain (ХНУ ім. В. Н. Каразіна); від коледжів та технікумів – Магнати (Харківський кооперативний торгово-економічний коледж), ХТЕК КНТЕУ (Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торгово-економічного університету), Фінансисти (Житлово-комунальний коледж ХНУМГ ім. О.М. Бекетова).

Бажаємо командам-переможцям успіху у заключному етапі, а тим командам, які вибули, наснаги для того, щоб ретельніше підготуватися і наступного року досягти нових вершин!

 

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

31
жовтня
Харківський обласний відкритий студентський конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Захисникам України (учасникам АТО)

 

10 жовтня 2018 року за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів ЗВО Харківської області при підтримці Харківської обласної державної адміністрації стартував Харківський обласний відкритий студентський конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Захисникам України (учасникам АТО).

30 жовтня на 2018 року на базі Харківської державної академії дизайну та мистецтв відбулась установча нарада-семінар  організаторів та учасників конкурсу.

У нараді взяли участь голови та заступники голів РДА Харківської області, представники Департаменту містобудування та архітектури та департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, викладачі, співробітники та студенти базових ЗВО конкурсу – Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківського національного університету будівництва і архітектури, , члени ХОГО «Спілка ветеранів АТО», працівники Харківського обласного військового комісаріату та представники громадськості.

Підсумки Конкурсу будуть повідомлені у лютому 2019 року, за результатами роботи журі будуть визначені три проекти пам’ятників Захисникам України (учасникам АТО), які будуть установлені в Красному куті, Вовчанському районі та м. Чугуїв Харківської області.

 

 

29
жовтня
Круглий стіл «Бюджет участі та його результати» у Старосалтівській ОТГ

26 жовтня 2018 рокупід час роботи круглого столу були обговорені всі етапи та результати цього процесу.

Метою заходу було залучення жителів громади до бюджетного процесу через обговорення та вдосконалення роботи інструменту бюджету участі.
Основними завданнями заходу були офіційне оголошення результатів та нагородження авторів-переможців, розробка рекомендацій від громадськості щодо покращення реалізації Бюджету участі 2019 році та напрацювання механізмів громадського (авторського) контролю за цільовим використанням коштів бюджету участі;

Захід було організовано ГС “Харківський університетський консорціум” та Старосалтівською селищною радою в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

 

 

22
жовтня
Програма взаємодії закладів вищої освіти та загальноосвітніх навчальних закладів щодо допомоги вступникам 2019 року у підготовці до ЗНО.

12 жовтня 2018 року на засіданні  Ради Ректорів ЗВО Харківської області,  при підтримці Харківської обласної державної адміністрації та за ініціативи Харківського університетського консорціуму  було прийняте рішення про реалізацію Програми взаємодії закладів вищої освіти (ЗВО) та загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) щодо допомоги вступникам 2019 року у підготовці до ЗНО (далі – Програма) на підставі Рішення колегії Департаменту науки і освіти  від 09 жовтня 2018 року.

Першим кроком реалізації Програми стало проведення установчої  наради-семінару за участі представників ЗВО-членів Консорціуму, яка відбулася 19 жовтня 2018 року у  Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти.                                  

На нараді співробітники ХРЦОЯО доповіли про результати ЗНО 2018 року та презентували нововведення щодо проведення ЗНО у 2019 році, всі учасники наради-семінару отримали методичні матеріали.

 

 

 

 

15
жовтня
Молодіжний фестиваль – стилізована вечірка “Jeans Party” у селищі міского типу Старий Салтів

14 жовтня 2018 року у селищі міского типу Старий Салтів відбувся молодіжний фестиваль – стилізована вечірка “Jeans Party”, організований Радою Молоді при Старосалтівській селищній раді за підтримки ГС «Харківський університетський консорціум» в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Молодіжний захід зібрав близько 150 представників Старосалтівської ОТГ, з сусідніх сіл молодь привезли на двох шкільних автобусах, які надала громада. Обов’язковим елементом дрес коду був джинс і неонові браслети, що світяться в темряві, які видавали всім учасникам фестивалю.

Молодіжна рада підтримує здоровий спосіб життя, тому вечірка виступила на протест алкоголю та шкідливим звичкам. Діти зробили виставку плакатів на тему здорового способу життя, де незалежною експертною комісією було обрано та нагороджено трьох переможців за найкращі роботи.

Програма тематичного заходу була досить насичена та різноманітна, та долучила як місцеві таланти, так і професійних артистів. Тож, діти та всі, хто вважає себе молоддю, мали нагоду танцювати й спостерігати : зумба, сучасні танці, сальса, бочата, бальні танці у виконанні діток.

Всі гості були задоволені святом та культурним різноманіттям в їхньому містечку, молодь зацікавлена розвивати громадський простір та розкривати свої таланти. Все можливо якщо є бажання та підтримка однодумців!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29
вересня
10 – й ювілейний Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

29 вересня 2018 року керівники закладів вищої освіти Харківщини прийняли участь у заходах в рамках 10 – го ювілейного Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

28
вересня
«Мистецтво об’єднує молодь»

28 вересня 2018 року за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів закладів вищої освіти Харківщини за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної вчетверте відбулася традиційна щорічна мистецька акція «Мистецтво об’єднує молодь».

26
вересня
Концерт національного університету мистецтв ім. І.П. Котляервського для вихованців НВК ім. В.Г. Короленка

25 вересня 2018 р. за ініціативи Президента Харківського університетського консорціуму Людмили Бєлової, в рамках діяльності Консорціуму, відбулась дружня зустріч студентів та слухачів Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України та студентів, аспірантів і викладачів Харківського Національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського з вихованцями Харківського спеціального НВК ім. В.Г. Короленка.

22
вересня
Фестиваль неординарних видів спорту “Motion Fest” у Мереф’янській ОТГ

22 вересня 2018 року ГС «Харківський університетський консорціум» долучився до організації фестивалю неординарних видів спорту “Motion Fest” у Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді. Фестиваль було організовано активною молоддю Мереф’янської громади, за підтримки Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради та проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

21
вересня
Всеукраїнська універсіада та спортивний флеш-моб до міжнародного Дня студентського спорту.

20 вересня 2018 року за участі більш ніж 5 тисяч студентів з 30 закладів вищої освіти – учасників Харківського університетського консорціуму, при підтримці Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної на Харківщині стартувала Всеукраїнська універсіада та відбувся спортивний флеш-моб.