Події

11
жовтня
У Харкові відбудеться 3-й турнір з фінансової грамотності

Харківська обласна державна адміністрація, Харківський банківський Союз, громадська організація «Харківський університетський консорціум», Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та Громадська організація «ДК «Партнер» запрошують студентів Університетів, Коледжів та Технікумів, старшокласників Шкіл і Ліцеїв до участі у ІІІ Відкритому регіональному турнірі з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2019) на Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

Турнір пройде в Харківській області втретє. Його мета – створення основ для підвищення фінансової грамотності учнів та студентської молоді як необхідної умови підвищення рівня і якості життя.

У Турнірі може взяти участь тільки одна команда від навчального закладу, в кожній команді повинно бути 6 учасників. Команду очолює капітан. Офіційними представниками команди є капітан і тренер-викладач навчального закладу.

Команди повинні вчасно оформити заявки на участь в турнірі. Реєстрація команди проводиться капітаном шляхом заповнення електронної форми заявки. На наступний день після подачі заявки адміністрація сайту «E-learning для банкірів» висилає капітану логіни і паролі членів команди, необхідні для участі в тестуванні та повноцінного доступу до ресурсів сайту.

Реєстрація команд триває з 14 жовтня і закінчується 1 листопада в 15.00.

Захід проводиться в три етапи:

тестування;
гра «Життєвий капітал»;
індивідуальні завдання командам-фіналістам.

Перший етап відбудеться 5 листопада 2019 року.

Для команд, які його пройдуть, другий етап відбудеться:

9 листопада – для команд школярів;
10 листопада – для команд університетів і інститутів;
16 листопада – для команд коледжів та технікумів.

Переможці третього етапу, який відбудеться 3 грудня 2019 року отримують сертифікати участі, грошову винагороду та Кубок переможця.

Команди, які посіли друге і третє місця, отримають сертифікати та пам’ятні призи від організаторів.

Учасники команд, які не вийшли у другий і третій етапи турніру, отримають сертифікати.

Більш детально з положенням про турнір і особливістю його етапів можна ознайомитися, зайшовши в розділ «Фінансова грамотність» сайту «E-learning для банкірів».

 

24
вересня
V традиційна щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь»

У Харкові за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації відбулася V щорічна мистецька акція «Мистецтво об’єднує молодь».

Ця культурна подія зібрала не тільки ректорів, представників адміністрації, студентів і викладачів закладів вищої освіти Харкова, але й харків’ян та гостей міста, які вкотре мали змогу долучитися до прекрасного й засвідчити, що Харківська область є одним із провідних культурних центрів Європи.

Відкрив захід виступ студентського академічного хору Каразінського університету “Ad libitum”, який виконав гімн студентів “Gaudeamus”.

привітав поціновувачів мистецтва заступник голови       Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев : «Мені дуже приємно брати участь у цій акції. Мистецтво й культура завжди об’єднували суспільство, громаду. Впевнений, що без мистецтва в України немає майбутнього. Ми справді сьогодні приділяємо значну увагу розвитку культури».

Присутні насолодилися неперевершеними творами світової класичної музики у виконанні єдиного в Україні молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» та солістів Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка «СХІД OPERA». Зокрема лунали увертюра до опери «Вільгельм Телль» Джоаккіно Россіні, хабанера з опери «Кармен» Жоржа Бізе у виконанні Наталі Матвєєвої, арія Джудітти з оперети «Джудітта» Франца Легара у виконанні Юлії Піскун, композиція “Back in time” Пата Метені, пісня «Варто чи ні» Олександра Пономарьова у виконанні Максима Ворочека та інші.

Акція відбулась за підтримки Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.

 

 

23
вересня
Форум об’єднаних громад Харківщини «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

22 вересня 2019 року на території Мереф’янської МОТГ пройшов Форум об’єднаних громад Харківщини, який об’єднав ОТГ-партнерів програми USAID DOBRE, з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади і громадськості на користь громади, а також надати новий імпульс активностям громадян для посилення доброчесності та прозорості урядування.

У роботі Форуму взяли участь директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, Президент «Харківського університетського консорціуму» Людмила Бєлова, директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації Надія Кривицька; начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик, голови ОТГ та представники об’єднаних територіальних громад Харківщини, а саме громади-партнери програми DOBRE (Мереф’янська Сатросалтівська, Малинівська та Золочівська ОТГ), представники Олексіївської та Коломацької ОТГ, провідні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники громадських організацій, фондів та донорських організацій Харківщини.

Під час Форуму, для громад-партнерів програми DOBRE, пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу щодо впровадження інструментів демократії «Громада участі» за наступними напрямками – «бюджет участі», «молодіжна політика», «публічний звіт голови», «звернення громадян» та «залучення мешканців до бюджетного процесу». Переможцями конкурсу стали працівники виконкомів, які щодня працюють зі зверненнями громадян, бюджетом участі, електронними петиціями, громадськими слуханнями та молоддю в громаді, за що жителі громад їм безмежно вдячні. Церемонію нагородження провели – директор програми USAID DOBRE Беррі Рід та президент ГС «Харківський університетський консорціум» Людмила Бєлова та Сергій Омелічкін, експерт програми DOBRE у напрямку «Бюджет участі».

Вагомий акцент на Форумі було відведено ролі діяльності громадських організацій та ініціативних груп, які реалізуються в межах програми #DOBRE, та представлено найкращі практики місцевих ініціатив: «Чисто Салтів» (ГО «Добрі дії», Мандач К., Старосалтівська ОТГ); DOBRE-BUS (Рябуха Н., Мереф’янська ОТГ), «Zolochiv movie outdoor cinema» (ГО «Золочівщина – територія розвитку» Забейворота Т., Золочівська ОТГ) та проект «Майстер-класи з піщаної анімації «Art animation» (Почерніна Н., Золочівська ОТГ).

В рамках Форуму було створена унікальна платформа для консультацій, діалогу та обміну досвідом в рамках чотирьох локацій: молодіжна політика ОТГ, інтеграційні заходи та інструменти залучення громади до місцевого самоврядування; бюджет участі; спільні дії над вирішенням проблемних питань ОТГ. Спікерами цих локацій виступи експерти програми #DOBRE – Блінова В., Омелічкін С., Філенко В. та Сітов В., голова Мереф’янської ОТГ.

ГС «Харківський університетський консорціум» висловлює подяку за неймовірну й напружену підготовку до Форуму Сатросалтівській, Малинівській, Золочівській ОТГ та, звичайно ж команді приймаючою Мереф’янської МОТГ, в особі Руслана Дейнека та Татьяна Дядченко.

Форум об’єднаних громад Харківщини організовула ГС «Харківський університетський консорціум», яка є регіональним партнером Проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

 

 
 

20
вересня
Анонс Форум об’єднаних громад Харківщини «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

22 вересня 2019 року на території Мереф’янської МОТГ пройде Форум об’єднаних громад Харківщини, який об’єднає ОТГ-партнерів програми USAID DOBRE, з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади і громадськості на користь громади, а також дати новий імпульс активностям громадян для посилення доброчесності та прозорості урядування.

Форум створить унікальну платформу для консультацій, діалогу та обміну досвідом в рамках чотирьох секцій:

– молодіжна політика ОТГ;

– інтеграційні заходи та інструменти залучення громади до місцевого самоврядування;

– бюджет участі;

– спільні дії над вирішенням проблемних питань ОТГ.

У роботі Форуму візьмуть участь директор програми USAID DOBRE Беррі Рід; провідні експерти у сфері місцевого самоврядування; представники об’єднаних територіальних громад; представники громадських організацій, фондів та донорських організацій Харківщини.

Місце проведення: Мереф’янський міський будинок культури,

адреса: сел. Селекційне, вул. Інститутська, буд. 3.

Початок роботи Форуму об 11:00.

Контактна особа: Віталій Філенко, керівник проектів ГС «УНІКОН» +38-095-008-49-91, е-mail: fylenko@gmail.com.

Форум об’єднаних громад Харківщини організовує ГС «Харківський університетський консорціум», яка є регіональним партнером Проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

10
вересня
Стажування в держорганах та територіальних громадах Харківської області

13 молодих людей отримали змогу пройти стажування у органах влади та місцевого самоврядування, набути нових знань та впровадити їх у своїх територіальних громадах. Стажування було розподілене на два етапи: два тижні на переймання передового досвіду та кращих практик, і ще два – на впровадження нових знань у своїй громаді.
Стажери познайомились з роботою Центру адміністративних послуг, навчились сучасним принципам надання соціальних послуг та, методам побудови команди для роботи з молоддю, сучасним інструментам рекрутингу та проведення співбесід, методам формування партнерських пропозицій.
Як відзначили в органах місцевого самоврядування, які приймали стажерів, вони виправдали очікування своїх кураторів. З іншого боку, співпраця виявилася корисною і для тих відділів і департаментів, у яких спробували попрацювати стажери: їхні фахівці стали краще розуміти потреби молоді, а подекуди й впровадили в свою роботу ті ідеї, з якими прийшли учасники стажування.

Відгуки про стажування:
Руслана Бричка, Золочів:
–       Завдяки стажуванню я змогла ознайомитись з функціонуванням державної служби та  діяльністю  департаменту. Це дало мені можливість покращити навички практичної роботи у сфері державного та адміністративного управління, що, я сподіваюсь, сприятиме моєму подальшому професійному зростанню та підвищенню конкурентоздатності на ринку праці. Для мене це можливість формувати себе та реалізувати особистий потенціал в органах виконавчої влади за рахунок досвіду, який був отриманий під час стажування.

Анна Харченко, Мерефа:
–       Після стажування у Харківській молодіжній раді ми дійшли до висновку про необхідність зміни структури нашої молодіжної ради у Мерефі. Також я отримала дуже цікавий досвід роботи зі шкільним самоврядуванням, який ми плануємо впровадили задля активізації Асоціації шкільного самоврядування» та участі школярів у житті громади. Ще можна відзначити те, що після стажування представникам Мереф’янської молодіжної ради запропонували долучитися до організації мобільної фотозони для реєстрації шлюбу.

Катерина Стоянова, Старий Салтів:Недолік інформації потрібно заповнити необхідними знаннями, а для поліпшення послуги треба набратися досвіду. Так стажування дало мені можливість побачити і змінити наші проблеми в Молодіжнiй Раді.

Хочу висловити подяку організаторам, за цю чудову ідею яка спрямована на вирішення проблем в обраній вами сфері стажування.

Володимир Бурменко, заступник селищного голови, Старий Салтів:
–       Проведення стажування в нашому виконкомі перевершало наші сподівання, за що ми дуже вдячні як самим стажерам, так і організаторам. Завжди потрібен свіжий погляд на речі, а коли постійно зайнятий поточними справами це важко. Молодь внесла свіжий погляд на звичайні речі. Я вважаю, що ми й далі будемо співпрацювати з нашими стажерами.

 

Відгуки про стажування:

https://facebook.com/story.php?story_fbid=768175976930171&id=100012133260225

 

https://www.instagram.com/p/B0Yr8QziHUy/?igshid=za9avtmunmyi

3
вересня
Знання – впіймай їх, якщо зможеш

Наразі в Україні організовується велика кількість заходів, спрямованих на підвищення знань та навичок мешканців країни: як за специфічними напрямками, так і «м’яких» навичок, які можуть знадобитись в будь-якій діяльності. Одним із таких заходів стала «Школа проектного менеджменту в громадському секторі», яка відбулась з 13 по 16 вересня 2019 року в Старому Салтові і була організована ГС “Харківський університетський консорціум” в рамках програми ДОБРЕ.
Учасниками школи стали представники громадських організацій, місцеві депутати та активісти, звичайні небайдужі громадяни різних вікових категорій та професій.
Тренери ГО «НОВА Енергія», ГО «ВГО «Поруч» та ГС «Харківський університетський консорціум» впродовж 4 днів проводили серію цікавих лекцій і воркшопів, під час яких учасники в командах напрацьовували ідеї культурних, спортивних, екологічних та молодіжних проектів, планували діяльність в межах свого проекту, вирішували питання гендеру і відносин в команді, планували необхідні ресурси і шляхи їх залучення, а також вчились ефективно управляти часом, ресурсами та якістю проєкту.
Одна з учасниць школи, представниця Золочівської громади Еліна Іванова на своїй сторінці в Facebook написала: «Це було дуже цікаве, корисне і навіть веселе навчання, а також неформальне спілкування в невимушеній атмосфері. Отримала нові навички у сфері проектного менеджменту, які згодом зможу застосовувати для розвитку та покращення життя нашої громади. Рада, що завдяки програмі “DOBRE”, мала таку можливість».
Окрім лекцій та виконання практичних завдань школи учасники взяли участь в майстеркласі з сортування сміття і виготовлення нових цікавих та корисних речей з вторинної сировини (пластикових пляшкок, старих речей та пінопласту), який організовувала ГО «Добрі Дії» в рамках субгранту від ГС «Харківський університетський консорціум». В рамках Школи учасники мали змогу оцінити позитивні та негативні моменти заходу, побачити на практиці як громадські організації можуть залучити мешканців ОТГ до участі у проєкті, які ризики існують та надати рекомендації щодо покращення способів управління проєктами та заходами.
Проєктний підхід використовує велика кількість громадських організацій і компаній, тому в наш час дуже важливо мати навички проектного менеджменту, які можуть стати запорукою ефективності та дозволять зробити якісний піар своєму продукту та особистому бренду. Завдяки професійності тренерів та справжній зацікавленості учасників школу, курс став максимально корисним і продуктивним. Для багатьох він відкрив новий подих в їх діяльності.
Захід організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 

30
серпня
Стратегічний семінар з підготовки Мандрівного фестивалю DocuDays – 2019

Традиційно у серпні регіональні координатор(к)и Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА зібралися на стратегічному семінарі з підготовки Мандрівного фестивалю, який є щорічним продовженням березневого Docudays UА у Києві.

Цього року 14-16 серпня фестиваль відвідала представниця Харківського університетського консорціуму, регіональна координаторка Мандрівного фестивалю у Харківській області Алфьорова Ольга.

Представники різних регіонів мали змогу поділитися досвідом, обговорити ідеї на прийдешній рік, задати питання організаційному комітету та спланувати проведення Мандрівного фестивалю у своєму регіоні восени 2019 року.

 
 

 

29
серпня
Обласний серпневий педагогічний форум-2019

Президент Консорціуму Людмила Бєлова стала спікером  конференції «Обласний серпневий педагогічний форум-2019», яка відбулася 28 серпня у готелі «Kharkiv-Palace». Цього року слоганом форуму став вислів «Сучасна освіта Харківщини: доступність, якість, визнання».

Спікерами форуму також стали такі видатні діячі освіти Харківської області: Анатолій Бабічев – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; Лариса Карпова – директор Департаменту науки і освіти ХОДА, Віль Бакіров – ректор Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, голова Ради ректорів закладів вищої освіти Харківщини; Людмила Бєлова – директор Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, Президент Харківського університетського консорціуму; Віктор Мороз – директор Харківського машинобудівного коледжу, голова Ради ректорів закладів перед вищої освіти Харківської області; Геннадій Амірбеков – директор державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», голова ради директорів закладів професійної (професійно-технічної освіти).

Під час заходу спікери та гості Форуму підвели підсумки 2018/2019 навчального року, обговорили стан справ в освіті Харківщини, реалізацію реформи освіти та становлення Нової української школи, говорили про розвиток професійно-технічної, передвищої  та вищої освіти та визначили план і перспективи розвитку на наступний навчальний рік.

 

15
серпня
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР ПРИЙМАЮЧОЇ ГРОМАДИ.

ГС «Харківський університетський консорціум» розпочинає підготовку Форуму об’єднаних громад Харківшини. Гаслом першого Форуму громад стане #РАЗОМ DOBRE!, а сам захід покликаний об’єднати громади, що беруть активну участь у програмі DOBRE з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади і громадськості на користь громади, активностей для підвищення доброчесності і прозорості урядування

Передбачається, що гостями Форуму будуть представники 4-х об’єднаних територіальних громад, які беруть участь у програмі DOBRE,  та інших ОТГ області, представники районної та обласної влади, громадських організацій, ЗМІ, представники програми DOBRE та інших програм, які працюють у сфері децентралізації. Орієнтовна кількість гостей Форуму без врахування місцевих жителів приймаючої громади до 60 осіб.

З метою визначення громади, яка отримає можливість прийняти у себе Форум, ГС «УНІКОН» оголошує конкурс заявок на організацію та проведення Форуму серед об’єднаних територіальних громад Харківської області, які є партнерами програми DOBRE.

Орієнтовні дати проведення Форуму : 22 вересня (пріоритетний) або 6 жовтня (резервний) 2019 р.

Кінцевий термін подачі заявок: 22 серпня до 18:00

Приймаюча громада повинна буде забезпечити такі умови для проведення Форуму:

Програмні умови:

створити організаційний комітет для організації Форуму, залучивши молодь громади, активістів громадських організацій, представників ГС УНІКОН та представників DOBRE (по можливості);
організувати ефективний процес ознайомлення учасників з успішними прикладами реалізованих у громадах ініціатив;
запропонувати спільну дію для всіх учасників заходу на території громади (ця дія повинна бути реалізована у день Форуму, повинна бути коротка у часі і мати практичний результат для приймаючої громади або/та гостей Форуму);
забезпечити умови та місце для презентацій інших громад, які будуть брати участь у Форумі, підготувати невелику культурну програму (виступ колективу, майстер-клас і т.і.);

Логістичні умови:

забезпечити локацію для проведення заходу з розсадкою до 60 осіб, доступ до джерела електроенергії;
забезпечити чергування медичного працівника, охорону громадського порядку, пожежну безпеку.

Приймаюча ОТГ має можливість запросити до себе в гості громади- партнери DOBRE та ознайомити колег з своєю громадою.

Відповідальність за змістовне наповнення Програми Форуму несе ГС «Харківський університетський консорціум». Також ГС Унікон сприятиме залученню журналістів для висвітлення Форуму у ЗМІ.

Для організації фестивалю ГС «УНІКОН» за кошти програми DOBRE забезпечить*:

канцтовари для учасників;

виготовлення візуальних матеріалів Форуму;

харчування учасників під час заходу;

ведучого Форуму;

фото та/або відеозйомку заходу;

висвітлення події у ЗМІ;

експертну та логістичну допомогу в організації та проведенні Форуму.

 

*Наданий перелік не є остаточним. Кінцевий перелік товарів і послуг, які надаватимуться для організації Форуму та залишаться потім у приймаючій громаді, буде сформовано після визначення громади-переможниці конкурсу та проведення першого засідання організаційного комітету Фестивалю.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету учасника конкурсу (Додаток №1) та надіслати її до 22 серпня 2019 р. до 18:00 зі всіма необхідними додатками на електронну адресу go_huk@ukr.net.

Стосовно додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Віталія Филенка:
+380950084991

Anketa-dlya-uchasti-u-konkursi-dlya-provedennya-Festyvalyu-gromad_Форум(15.08.19)

18
липня
Анонс заходу 25 липня 2019 року Малинівська громада

Шановні мешканці Малинівської громади!

Запрошуємо Вас прийняти участь в навчальному тренінгу «Структура проектної заявки та її заповнення» в рамках початку етапу подачі проектів Бюджету участі.  

Час: 25 липня 2019 року, 10:00

Місце проведення: Малинівська селищна рада

 

Малинівська громада в рамках співпраці з програмою DOBRE в цьому році запускає місцевий конкурс проектів під назвою «Бюджет участі» – інструмент, котрий надасть можливість кожному мешканцю громади долучитися до розподілу 300 тисяч гривень селищного бюджету шляхом  подання проектів для покращення життя на своїй вулиці, населеному пункті чи громаді в цілому та прийняти участь у голосуванні, задля визначення проектів-переможців.

 

Загальна сума фінансування громадських проектів в 2020 році становить

300 тисяч гривень

Бюджет проекту має становити від 5 тис. грн. до 50 тис. грн
Реєстрація проектів здійснюється через сайт https://malynivska.pb.org.ua/ або через пункти супроводу в кожному старостинському окрузі https://malynivska.pb.org.ua/contacts

 

Форма громадського проекту для реалізації у 2020 році доступна за посиланням:

https://malynivska.pb.org.ua/help/forms

Мета заходу – набуття навичок щодо формування, подачі та авторського (командного) супроводу проектної заявки в рамках запуску пілотного річного конкурсу громадських проектів в Малинівській громаді.

Основні завдання заходу:

 

Надання учасникам знань та практичних навичок при генерації ідеї, заповненні заявки на участь у конкурсі проектів громадського бюджету;
Аналіз типових помилок оформлення ідей на прикладі інших громад
Використання електронної платформи – https://malynivska.pb.org.ua для реєстрації та подання громадського проекту;
Ознайомлення учасників з процесом розгляду проектних пропозицій структурними підрозділами Малинівської селищної ради задля ефективної взаємодії авторів та майбутніх виконавців проектів громадського бюджету.

 

Період подачі громадських проектів триватиме до 1 вересня 2019 року.

 

 

 

ПОКИ ТИ ДУМАЄШ ІНШІ РЕАЛІЗУЮТЬ СВОЇ ІДЕЇ!

 

Захід організовано ГС “Харківський університетський консорціум” та Малинівською селищною радою в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). . .

.

Детальна інформація: https://malynivska.pb.org.ua

Час: 25 липня 2019 року, 10:00

Місце проведення: приміщення Малинівської селищної ради

Контактна особа: Омелічкін Сергій

Телефон: +38 050 83 76 941