Події

19
липня
Круглий стіл на тему: «Вектор розвитку громади: від А до Я»

19 липня 2017 року у приміщенні Старосалтівського Будинку культури відбувся Круглий стіл на тему: «Вектор розвитку громади: від А до Я», який був організований Харківським університетським консорціумом, що є регіональним партнером програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Цей захід був організований з метою реалізації одного з основних завдань діяльності Консорціуму, а саме: «Розвиток фундаментальних досліджень у галузі різних наук з метою їх подальшого використання для розвитку пріоритетних напрямів науки і техніки, суспільного розвитку та розбудови економіки країни».

11
липня
8
липня
Зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини

8 липня 2017 року при підтримція Харківського університетського консорціуму в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

7
липня
Перший міжнародний гендерний форум у Харкові «Global Gender Forum»

7 липня 2017 року у Харкові пройшов Перший міжнародний гендерний форум у Харкові «Global Gender Forum». У заході взяла участь та виступила з доповіддю на одній із панелей директор Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, президент Харківського університетеського консорціуму професор Людмила Бєлова.

30
червня
Спільне засідання Ради Ректорів і Харківського університетського консорціуму

Обговорено питання проблеми і форми боротьби з академічною недоброчесністю. Зокрема з доповіддю виступив проректор з науково-педагогічної роботи Каразінського університету, доцент Антон Пантелеймонов, у якій поділився досвідом з вирішенням цієї проблеми у Каразінському університеті.

29
червня
Робота над проектом «Фінансова грамотність»

29 червня 2017 року на базі Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» було проведено засідання Робочої групи з питань виконання Плану заходів з підвищення рівня фінансової грамотності населення в Україні в рамках співпраці Харківського банківського Союзу, Харківського університетського консорціуму під патронатом Харківської обласної державної адміністрації на 2017 – 2019 роки.

27
травня
Третій обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини “Волонтер ХХІ ст”

27 травня 2017 року у Харкові за ініціативи Харківського університетського консорціуму та при підтримці Голови Харківської обласної державної адмністрації на базі Національній академії Національної гвардій України відбувся Третій обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини “Волонтер ХХІ ст”.

23
травня
Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує відвідати презентацію своєї діяльності

16406782_1220710077966794_8902426266431444139_n

1 червня 2017 року Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агенцією США з Міжнароного Розвитку (USAID) та впроваджується організацією Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні, проведе у Харкові презентацію своєї діяльності.

12
травня
Студенти-психологи продовжують поглиблювати професійні навички

Для учасників проекту “Консорціум молодих психологів Харківщини” було проведено тренінгове заняття за тематикою « Використання психотерапевтичних технік в первинному інтерв’ю з клієнтами, що пережили психотравмуючі події» , де студенти-психологи розглянули особливості первинного інтерв’ю, фази стабілізації і роботи з соматичними симптомами пацієнтів, які перенесли психотравмуючі події.

11
травня
Проект «Фінансова грамотність»

11 травня 2017 року в рамках співпраці Харківського банківського союзу та Харківського університетського консорціуму під патронатом Харківської обласної державної адміністрації, у Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася розширена робоча нарада з питань обговорення проекту «Підвищення рівня фінансової грамотності населення України». В нараді прийняли участь 14 вищих навчальних закладів Харкова та 11 банківських установ.