Події

11
липня
8
липня
Зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини

8 липня 2017 року при підтримція Харківського університетського консорціуму в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

7
липня
Перший міжнародний гендерний форум у Харкові «Global Gender Forum»

7 липня 2017 року у Харкові пройшов Перший міжнародний гендерний форум у Харкові «Global Gender Forum». У заході взяла участь та виступила з доповіддю на одній із панелей директор Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, президент Харківського університетеського консорціуму професор Людмила Бєлова.

30
червня
Спільне засідання Ради Ректорів і Харківського університетського консорціуму

Обговорено питання проблеми і форми боротьби з академічною недоброчесністю. Зокрема з доповіддю виступив проректор з науково-педагогічної роботи Каразінського університету, доцент Антон Пантелеймонов, у якій поділився досвідом з вирішенням цієї проблеми у Каразінському університеті.

29
червня
Робота над проектом «Фінансова грамотність»

29 червня 2017 року на базі Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» було проведено засідання Робочої групи з питань виконання Плану заходів з підвищення рівня фінансової грамотності населення в Україні в рамках співпраці Харківського банківського Союзу, Харківського університетського консорціуму під патронатом Харківської обласної державної адміністрації на 2017 – 2019 роки.

27
травня
Третій обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини “Волонтер ХХІ ст”

27 травня 2017 року у Харкові за ініціативи Харківського університетського консорціуму та при підтримці Голови Харківської обласної державної адмністрації на базі Національній академії Національної гвардій України відбувся Третій обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини “Волонтер ХХІ ст”.

23
травня
Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує відвідати презентацію своєї діяльності

16406782_1220710077966794_8902426266431444139_n

1 червня 2017 року Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агенцією США з Міжнароного Розвитку (USAID) та впроваджується організацією Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні, проведе у Харкові презентацію своєї діяльності.

12
травня
Студенти-психологи продовжують поглиблювати професійні навички

Для учасників проекту “Консорціум молодих психологів Харківщини” було проведено тренінгове заняття за тематикою « Використання психотерапевтичних технік в первинному інтерв’ю з клієнтами, що пережили психотравмуючі події» , де студенти-психологи розглянули особливості первинного інтерв’ю, фази стабілізації і роботи з соматичними симптомами пацієнтів, які перенесли психотравмуючі події.

11
травня
Проект «Фінансова грамотність»

11 травня 2017 року в рамках співпраці Харківського банківського союзу та Харківського університетського консорціуму під патронатом Харківської обласної державної адміністрації, у Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася розширена робоча нарада з питань обговорення проекту «Підвищення рівня фінансової грамотності населення України». В нараді прийняли участь 14 вищих навчальних закладів Харкова та 11 банківських установ.

27
квітня
ХVІI Міжнародний науковий конгрес «Публічне управління ХХІ століття: традиції та іновації».

27 квітня 2017 р. при підтримці Харківського університетського консорціуму у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президнтові України відбувся ХVII Міжнародний науковий конгрес “Публічне управління ХХІ століття: традиції та інновації”. Метою Конгресу стали узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі державного управління та адміністрування і практики державотворення та розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування.