Події

18
вересня
Фестиваль «Салтів Фест»Старосалтівської ОТГ

15 вересня 2018 року Харківський університетський консорціум долучився до організації святкування дня Старосалтівської громади та проведення першого «Салтів Фесту».

9
липня
В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України провели «Родинне коло Харківщини»

7 липня 2018 року в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся захід для родин загиблих Героїв АТО – «Родинне коло Харківщини» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни, заступників Черняка Михайла Євгенійовича, Бабічева Анатолія Валерійовича, а також президента ГС «Харківський університетський консорціум» Бєлової Людмили Олександрівни.

9
липня
Літня школа

28-30 червня 2018 року відбулась Літня школа з проектної діяльності громадських організацій, яка проходила в рамках реалізації напрямку «Підвищення інституціалізації місцевих ГО, підвищення їх спроможності, зрілості, забезпечення реальної участі цих організацій в процесах місцевого самоврядування» Проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності (DOBRE)».

15
червня
Навчальний тренінг “Практичні аспекти написання громадських проектів” у рамках програми DOBRE

6 червня в ОТГ Старий Салтів відбувся черговий навчальний тренінг “Практичні аспекти написання громадських проектів”, на якому учасники заходу набули навички по формуванню та подачі проектної заявки в рамках проведення конкурсу. Під час заходу були відпрацьовані механізми реєстрації та подання громадського проекту на електронній платформі бюджету участі Старосалтівської громади.

5
червня
IV Обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.» на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації

2 червня 2018 року під патронатом голови ХОДА Юлії Олександрівни Світличної за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів ЗВО Харківської області на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся IV Обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.»

4
червня
Тренінг в ОТГ Мерефа в рамках реалізації проекту “Голос громади у мiсцевому самоврядуваннi”

01.06.2018 в приміщенні зали засідань Мереф’янської мiської ради, в рамках реалізації проекту “Голос громади у мiсцевому самоврядуваннi” програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) відбувся тренінг на тему: “Законодавчо-нормативне забезпечення діяльності громадських організацій” для представників Мерефянської ОТГ та громадських організацій в громаді. На тренінгу були присутні представники місцевих ГО, посадові особи Мерефянської міської ради, місцеві депутати, громадські активісти. Під час тренінгу, який організовано ГС “Харківський університетський консорціум”, було проаналізовано статутні документи місцевих ГО, розроблено проекти змін до них з метою забезпечення статусу неприбутковості, а також визначено план заходів щодо внесення відповідних змін та доповнень. Також було визначено прiоритетнi напрями пiдвищення рiвня компетентностi мiсцевих ГО.

4
червня
Тренінг в ОТГ Рогань в рамках реалізації проекту “Голос громади у мiсцевому самоврядуваннi”

31.05.2018р. у 3 приміщеннях: Роганського будинку культури, Роганської селищної ради, а також ХНАУ ім. Докучаєва, в рамках реалізації проекту “Голос громади у мiсцевому самоврядуваннi” програми “Децентралізація приносить кращі результати” (DOBRE) відбувся тренінг “Законодавчо-нормативне забезпечення діяльності громадських організацій” для представників Роганської ОТГ та громадських організацій в громаді. На тренінгу були присутні представники місцевих ГО, посадові особи Роганської селищної ради, місцеві депутати, громадські активісти. Під час тренінгу було проаналізовано статутні документи місцевих ГО, розроблено проекти змін до них з метою забезпечення статусу неприбутковості, а також визначено план заходів щодо внесення відповідних змін та доповнень. Також обговорювалися проектні заявки для участі в оголошеному 16 квітня конкурсі “Місцеві ініціативи для розвитку громад” . Захід було організовано за участі експертів та тренерів ГС “Харківський університетський консорціум”.

28
травня
Спільне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області і Правління громадської спілки «Харківський університетський консорціум»

25 травня 2018 р. на базі НФаУ відбулося спільне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області і Правління громадської спілки «Харківський університетський консорціум».

22
травня
«Слобожанські дзвони Перемоги»

19 травня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Харківським університетським консорціумом, Департаментом науки і освіти Харківської облдержадміністрації, обласною Радою організації ветеранів України провели урочистий збір учасників обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги», присвячений 75-річчю визволення Харківщини від фашистських загарбників.

18
травня
Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами

17 травня 2018 року під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації відбувся Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами. Організаторами виступили Харківський університетський консорціум та Департамент науки і освіти ХОДА за ініціативи ХарРІ НАДУ при Президентові України. Захід був проведений у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.