Події

20 грудня

Фінал IV Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності

10 листопада в стінах одного за найстаріших університетів України – Харківському національному університеті імені Василя Назаровича Каразіна, історія якого є невіддільною частиною інтелектуальної, культурної та духовної історії України, відбувся фінал IV Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2021).

Організаторами турніру стали: Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум; Харківський національний університету імені В.Н. Каразіна, Громадська Організація «Діловий клуб «Партнер».

01

Цьогоріч було встановлено своєрідний рекорд щодо кількості зареєстрованих учасників. Не зважаючи на карантинні обмеження, взяти участь у турнірі виявили бажання 630 осіб-учасників команд : 11 команд закладів вищої освіти, 9 команд закладів фахової передвищої освіти і 85 команд закладів загальної середньої освіти.

02

Особливістю IV Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності стало те, що до команд, які представляють м. Харків і Харківську область, приєдналися команди Волинського національного університету імені Лесі Українки та Запорізького національного університету та Надвірнянського ліцею “Престиж” Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області.

Турнір проходив у три етап. Результати команд оцінювало журі до складу якого увійшли провідні фахівці та керівники банківських установ Харкова, підприємці та викладачі провідних вишів України

.

03

06