Події

20 листопада

Відбувся тренінг “Написання проєктів бюджету участі Нехворощанської громади”

Активні мешканці Нехворощанської сільської територіальної громади Полтавської області розширили та вдосконалили свої знання щодо написання проєктів на конкурс Бюджету участі. 19 листопада в конференц-залі Нехворощанського будинку культури відбувся тренінг “Написання проєктів бюджету участі Нехворощанської громади”, учасниці та учасники якого розібрали всі складові процесу підготовки та подання проєктів на конкурс громадського бюджету, від пошуку ідеї до безпосереднього заповнення відповідних форм в паперовому й електронному форматах. Також оглянули приклади цікавих проєктів, реалізованих в інших громадах, підходи до формулювання мети проєкту, визначення цільових аудиторій, створення чіткої та ємкої назви, яка б відображала суть і зміст проєкту, складання якісного плану реалізації проєкту, питання бюджетування, тощо.
Бюджет участі в Нехворощанській громаді впроваджується вперше, але її мешканці вже багато років активно користуються можливостями Полтавського обласного громадського бюджету, постійно подають проєкти, голосують за них, часто їхні ініціативи отримують потрібну кількість голосів та перемагають в конкурсі. Тому її мешканці вже достатньо обізнані й мотивовані щодо активних дій в реалізації громадського бюджету, задачею тренерів було саме розширення та удосконалення наявних знань та навичок.
В Нехворощанській громаді з 15 листопада до 15 грудня триває етап подання проєктів бюджету участі. Загальне голосування мешканців громади за подані проєкти після етапу їхнього аналізу та доопрацювання відбудеться вже в березні наступного року, і з квітня почнеться етап реалізації проєктів-переможців.
Захід було організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” в рамках проєкту «Східноукраїнський Хаб партисипації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Також можете ознайомитися із публікацією про результати заходу на офіційній сторінці https://www.facebook.com/Nehv.gromada.official/posts/423136196031707