Події

19 листопада

Відбувся онлайн-тренінг “Написання проєктів бюджету участі Донецької громади”

Активні мешканці Донецької селищної територіальної громади Харківської області навчилися писати проєкти на конкурс Бюджету участі.18 листопада відбувся онлайн-тренінг “Написання проєктів бюджету участі Донецької громади”, учасниці та учасники якого розібрали всі складові процесу підготовки та подання проєктів на конкурс громадського бюджету, від пошуку ідеї до безпосереднього заповнення відповідних форм в паперовому й електронному форматах.
Також оглянули приклади цікавих проєктів, реалізованих в інших громадах, підходи до формулювання мети проєкту, визначення цільових аудиторій, створення чіткої та ємкої назви, яка б відображала суть і зміст проєкту, складання якісного плану реалізації проєкту, питання бюджетування, тощо.
Нагадаємо, що в Донецькій громаді з 15 листопада до 31 грудня триває етап подання проєктів бюджету участі. Загальне голосування мешканців громади за подані проєкти після етапу їхнього аналізу та доопрацювання відбудеться вже в березні наступного року, і з квітня почнеться етап реалізації проєктів-переможців.
Відеозапис тренінгу https://youtu.be/VxRYXv3e3a4
Захід було організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” в рамках проєкту «Східноукраїнський Хаб партисипації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.