Події

21 червня

Конкурсний відбір для участі у програмі «Стажування в ОТГ» для молоді громад-партнерів програми DOBRE у Харківській області.

Майбутнє нашої країни в руках молоді. Сьогодні є великий запит на активну, цілеспрямовану та ідейну молодь, яка зможе займати відповідальні посади та нести системні зміни в громади. Важливо надавати молоді можливість залучатися до роботи над розвитком громади, аби вона могла реалізувати свої потреби на місцях. Саме тому ГС «Харківський університетський консорціум» оголошує програму «Стажування в ОТГ» і запрошує молодь громад-партнерів програми DOBRE у Харківській області (Мереф’янська ОТГ, Старосалтівська ОТГ, Золочівська ОТГ, Малинівська ОТГ) подати до 30 червня онлайн-заявки https://bit.ly/31H1mEN на участь у конкурсі. Програма має на меті активізувати та залучити молодь до процесів прийняття рішень у громаді шляхом залучення до роботи в органах місцевого самоврядування, участі у зустрічах депутатів з мешканцями громади та підготовці проектів рішень, що стосуються питань молодіжної політики чи інших важливих питань, пов’язаних із розвитком громади, і розробок пропозицій до програм, які охоплюють сферу молодіжної політики.   Стажування проходитиме у період з 01 липня до 31 серпня 2019 року та тривалістю 21 календарний день.   Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. До участі у конкурсі допускається особа, яка: – має громадянство України; – вільно володіє державною мовою; – місцем фактичної реєстрації якої є одна з об’єднаних територіальних громад Харківської області, з числа тих, що були утворені відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», чи отримання загальної середньої освіти у відповідних громадах. Як виняток, до відбору можуть бути допущені й інші особи, місцем фактичної реєстрації яких є інші населенні пункти в межах Харківської області.   Щоб взяти участь у конкурсі на стажування, потрібно заповнити онлайн-анкету https://bit.ly/31H1mEN. Останній термін подання заявки – 30 червня 2019 року. Більш детальну інформацію про програму стажувань можна знайти в положенні «Про організацію та порядок проходження стажування молоді в органах місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад-партнерів програми DOBRE в Харківській області». Чекаємо на ваші заявки та бажаємо успіхів!  

Запитання про конкурс приймаються до 28 червня 2019 року:

на електронну адресу: alonaunicon@gmail.com

або за телефоном: 099-022-11-51

Контактна особа – Альона Мирошниченко

«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).