Події

13 червня

Конкурс «Громада участі» – конкурс на найкраще використання механізмів участі громадян у місцевому врядуванні в Харківській області

  Залучення громадян до місцевого урядування стоїть на порядку денному громад-учасниць програми DOBRE. Адже розвинуте демократичне суспільство базується, перш за все, на взаємодії між громадянським суспільством і установами влади, а також на механізмах, що уможливлюють консультування в процесі прийняття рішень. При цьому, інструменти демократії участі можуть мати на увазі під собою не тільки формальні механізми, такі як бюджет участі, е-петиції, громадські слухання, а й більш прогресивні методи, серед яких: робочі групи для розроблення стратегій розвитку, збори громадян для визначення пріоритетних послуг та інші.   Саме тому ГС «Харківський університетський консорціум» організовує конкурс на найкраще використання механізмів участі громадян у місцевому врядуванні та запрошує громад-партнерів програми DOBRE у Харківській області (Мереф’янська ОТГ, Старосалтівська ОТГ, Золочівська ОТГ, Малинівська ОТГ) подати заявки на участь у конкурсі проектів «Громада участі».   Проект має на меті з’ясувати, які громади досягли успіхів у залученні мешканців, активно використовуючи і просуваючи механізми участі, зібрати кращі приклади використання механізмів участі для вирішення важливих питань, і відзначити громади, яким вдається найкраще використовувати механізми участі.   Конкурс триватиме з 10 червня до 11 липня 2019 року. Протягом цього часу громади можуть подати заявки. Оцінювання та верифікація інформації проходитиме протягом липня 2019 року. Результати конкурсу будуть оголошені і переможці нагороджені на обласному фестивалі громад, який запланований у вересні 2019. Більше детальної інформації про конкурс представлено в докріпленому файлі (EngagementMechanismsContestFinal ).   Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заповнену форму ЗАЯВКИ  (EngagementMechanismsApplicationFinal), у форматі Word на електронну адресу: go_huk@ukr.net з темою листа «Конкурс_Громада участі_НАЗВА ОТГ». Останній термін подання заявки – 11 липня 2019 року. Чекаємо на ваші заявки та бажаємо успіхів!  

Запитання про конкурс приймаються:

на електронну адресу: go_huk@ukr.net

або за телефоном: 095-008-49-91

Контактна особа – Віталій Филенко.

«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)