Події

7 червня

“Звіт за перший тиждень червня 2019 (програма “DOBRE)”

Закінчився прийом заявок на участь у конкурсі «Місцеві ініціативи для розвитку громад» для громад Харківської області 3-ої когорти – учасниць програми #DOBRE (Золочівська ОТГ та Малинівська ОТГ).

Загалом, від Золочівської та Малинівської ОТГ надійшло 6 конкурсних заявок – 4 від представників Золочівської та 2 від Малинівської громади.

Слідкуйте за новинами, скоро буде оголошення результатів конкурсу.   Будь-які зміни повинні мати супровід. Не стали і винятком Бюджет участі – інструмент демократії, який активно впроваджується за допомогою експертів Програми DOBRE. Початок червня розпочався модерацією засідань Комісій з питань Бюджету участі в Золочівській та Малинівській громадах. В Малинівській громаді робота з доопрацюванням нормативно-правових документів була на стільки активною, що захід став не просто засіданням, а публічною консультацією з розгляду та затвердженням Положення про Бюджет участі. Завдяки спільним зусиллям, громади отримали погоджені проекти Положень та Параметрів Бюджету участі для подальшого затвердження на засіданнях селищних рад. Учасники заходів мають надію, що запуск першого річного циклу громадського бюджету пройде вдало, а  жителі громади долучаться до розподілу частини коштів шляхом подачі проектів та підтримки найцікавіших під час голосування.

1

2

   
   
І невеликий анонс: В ХарРІ НАДУ 10 червня об 11.40 відбудеться презентація Програми стажування молоді в рамках програми #DOBRE, що буде реалізовуватися в Золочівській, Малинівській, Старосалтівській та Мереф’янській громадах.