Події

15 червня

Навчальний тренінг “Практичні аспекти написання громадських проектів” у рамках програми DOBRE

6 червня в ОТГ Старий Салтів відбувся черговий навчальний тренінг “Практичні аспекти написання громадських проектів”, на якому учасники заходу набули навички по формуванню та подачі проектної заявки в рамках проведення конкурсу. Під час заходу були відпрацьовані механізми реєстрації та подання громадського проекту на електронній платформі бюджету участі Старосалтівської громади.

Учасниками заходу пропрацьовано стратегію комунікаційної взаємодії громадськості та селищної ради при подачі та обробці заявок громадського бюджету. Також додатково учасниками під час роботи тренінгу були підготовлені 2 проекти для участі у конкурсі.

1 2 3 4 5 6

7 червня в ОТГ Мерефа відбувся черговий навчальний тренінг “Практичні аспекти написання громадських проектів”, на якому учасники заходу набули навички по формуванню та подачі проектної заявки в рамках проведення конкурсу. Під час заходу були відпрацьовані механізми реєстрації та подання громадського проекту на електронній платформі бюджету участі на електронній платформі бюджету участі Мереф’янської громади.

Учасниками заходу пропрацьовано стратегію комунікаційної взаємодії громадськості та міської ради при подачі та обробці заявок громадського бюджету.

Також додатково учасниками під час роботи тренінгу були було підготовлено 2 проектні заявки для подання на конкурс громадських проектів в рамках реалізації циклу Бюджету участі в об’єднаній територіальній громаді.

1 2 3 4 5