Події

14 грудня

Круглий стіл «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора»

11 грудня 2017 року в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України пройшов круглий стіл на тему «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіації».

Круглий стіл проходив в рамках реалізації Проекту «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора», який реалізує ГС «Харківський університетський консорціум» за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Метою проекту є – підвищення рівня професійної компетентності фахівців соціальної служби в питаннях менеджменту конфліктів, що сприятиме зміцнення потенціалу психосоціальної підтримки в громадах.

З вітальними словами до учасників круглого столу виступили: Бєлова Людмила Олександрівна – Президент Харківського університетського консорціуму, директор ХарРІ НАДУ при Президентові України, Ткачов Денис Станіславович – координатор проектів GIZ в Харківській області та Хватинець Олена Олексіївна – директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час проведення заходу Бєлова Людмила Олександрівна висловила щиру подяку Ткачову Д.С., координатору проектів GIZ у Харківській області за плідну співпрацю у реалізації соціальних проектів для регіону. Зазначивши, що минулий Проект «Консорціум молодих психологів» був унікальним в Харьківському регіоні, де вперше об’єднав вищі навчальні заклади (120 студентів) з метою підвищення професійної компетентності майбутніх психологів та подальшого надання ними якісних соціально-психологічних послуг ВПО, ветеранам та бійцям АТО, членам їх родин.

Подяки від Президента консорціуму за творчий підхід в організації та проведенні психологічних вправ на тренінгових майданчиках під час презентації Проекту «Консорціум молодих психологів», реалізованого за підтримки Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH отримали студенти-психологи:

Харківського національного університету внутрішніх справ: Левченко Катерина Олександрівна, Сальнікова Анастасія Валеріївна, Бондарь Маргарита Олександрівна, Лісна Наталія Андріївна, Бобченок Ола Олександрівна, Ткачова Світлана Миколаївна;

Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна – Галущак Анна Сергіївна, Мосежна Маргарита Юріївна;

Національного університету цивільного захисту України – Вєтрова Марія Дмитрівна.

Під час роботи круглого столу розглядалися питання професійної майстерності соціального працівника у вирішенні будь-яких конфліктів, які виникають при наданні соціальних послуг клієнтам у вирішенні їх складних життєвих ситуацій. Заслухали пропозиції молодіжних хабів Харківської області щодо спільної діяльності з районними та місцевими центрами соціальних служб для сім’ї дітей та молоді щодо профілактики та запобігання конфліктним ситуаціям у громадах.

У роботі круглого столу прийняли участь: психологи, тренери проекту «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора», соціальні фахівців із Харківської області, які представляють місцеві та районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Харькова, Чугуїва, Балаклеї, Первомайська, Лозової, Краснограда, Змієва, представники молодіжних хабів із Харківської області.

242547471 242547472 242547477 242547478 242547479 242547483 242547490 242547508 242547509 242547519 242547524 242547544